Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy w Czerwinie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Zarządzenie nr 3/2022 Wójta Gminy Czerwin z dnia 12.01.2022 r w sprawie upoważnienia pracownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwinie
2 Zwołanie XXXVII sesji Rady Gminy Czerwin w dniu 24.01.2022 r. o godz. 14.00
3 Dostawa oleju opałowego do kotłowni w Szkole Podstawowej w Piskach
4 Zarządzenie nr 2/2022 Wójta Gminy Czerwin z dnia 11.01.2022 r. w sprawie upoważnienia Kierownikowi Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwinie do podpisywania informacji i sprawozdań przekazywanych Wojewodzie Mazowieckiemu za pośrednictwem Centralnej Aplikacji Statystycznej.
5 Obwieszczenie Wojewody Mazowieckiego ?budowa linii elektroenergetycznej 400 kV Ostrołęka-Stanisławów? w zakresie budowy 11 odcinków danej linii.
6 Decyzja nr 4/22 Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 11 stycznia 2022 r. o stałym nadzorze archeologicznym na strasie planowanej inwestycji p.n.: "Projekt i budowa drogi ekspresowej nr S61 Ostrów Mazowiecka - Szczuczyn"
7 Obwieszczenie Starosty ostrołęckiego z dnia 12 stycznia 2022 r. o wszczęciu postępowania administracyjnego dot. rozbudowy drogi powiatowej Nr 2566W wraz z rozbudową mostu przez rzekę Orz w obrębie ewidencyjnym Grodzisk Duży, gmina Czerwin.
8 Obwieszczenie Zakładu Gospodarki Komunalnej o awarii i przerwie w dostawie wody.
9 Informacja o odstąpieniu od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko przy opracowaniu uproszczonych planów urządzenia lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa w gminie: Czerwin na terenie obrębów ewidencyjnych Bobin, Filochy, Stylągi, Tomasze, Tyszki-Ciągaczki, Żochy
10 Obwieszczenie Posterunku Policji w Czerwinie dot. częstych kontroli na terenie stacji benzynowej Orlen w związku z zagrożeniem spożywania alkoholu w miejscu publicznym.